Dowiedz się więcej o naszej kancelarii

O nas

Szałas | Legal | AML | Compliance to kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Michała Szałasa – doświadczonego prawnika, byłego prokuratora w Wydziale do spraw Gospodarczych Prokuratury Okręgowej w Radomiu.
Zajmujemy się prowadzeniem postępowań sądowych (karnych i cywilnych, związanych z biznesem, jak również osobistych) oraz doradztwem prawnym dla biznesu, obejmującym również podatkowe skutki proponowanych rozwiązań (więcej w sekcji „Usługi„).

Co nas wyróżnia?

Prowadzonymi sprawami zajmujemy się wszechstronnie, wykorzystując praktycznie nasze doświadczenie z wszystkich stron „barykady” stosowania prawa.
Mamy ogromne doświadczenie w sprawach karnych gospodarczych i skarbowych.

Dlaczego my?

Uczestniczyliśmy w kilkuset rozprawach i posiedzeniach sądowych. W sądzie nic nas nie zaskoczy. A nawet jak zaskoczy, będziemy wiedzieli, jak natychmiast zareagować. Mówimy zawsze „po polsku” – tak, żebyś zrozumiała i zrozumiał. Nie sprawia nam przyjemności posługiwanie się trudnymi słowami, które rozumieją tylko inni prawnicy.

Jesteśmy dla Ciebie!

Gwarantujemy, że przed ostateczną akceptacją zlecenia zawsze będziesz wiedział, ile zapłacisz. Nie gwarantujemy natomiast, że będzie najtaniej w mieście (za to jesteśmy pewni, że nie chcesz dla swojego biznesu najtańszego prawnika w mieście).

My i nasz grafik jesteśmy dla Ciebie!

Jak to działa?

Konsultacja

Zapoznamy się szczegółowo z Twoją sprawą.

Strategia

Wspólnie ustalimy najlepszą strategię dla Twoich potrzeb.

Działanie

Efektywnie będziemy reprezentować Cię na sali rozpraw.

Michał Szałas Legal | AML | Compliance Kancelaria adwokacka

ul. Kusocińskiego 1a lok. 2e
26-600 Radom
tel. 780-177-506
kancelaria@szalaslegal.pl

Opinie

SzymonR
SzymonR
Mecenas Pan Michał bardzo pomógł mi w mojej sprawie. Bardzo szybko i profesjonalnie załatwił mój problem. Polecam Serdecznie
Paulina Paprzycka
Paulina Paprzycka
Odbyłam z Panem Michałem konsultacje (prawo karne gospodarcze). Bardzo rzeczowo, profesjonalnie i merytorycznie. Polecam zdecydowanie!
Marek Friedman
Marek Friedman
Pan Mecenas w prosty sposób wyjaśnił zawiłość mojej sprawy i udzielił odpowiedniego wsparcia. Dziękuję
Paweł Skrzek
Paweł Skrzek
Polecam! Profesjonalizm, rzetelność oraz wysoka kultura! Tak pamiętam Pana Michała!
Paweł Kołodziejczak
Paweł Kołodziejczak
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michała, najlepszy w swoim fachu, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Człowiek o wysokiej kulturze, empatyczny oraz sympatyczny co pozwala na swobodna rozmowę o problemie. Indywidualnie i zaangażowaniem podchodzi do klienta wysłucha i wyjaśnia w oczywisty sposób. Pełen profesjonalizmem . Bardzo dobra komunikacja. Polecam lepszego nie ma w Radomiu.

Pomagamy rozwiązać Twoje problemy

Współpracujemy z wiodącymi warszawskimi kancelariami prawnymi, w tym
w obszarze rynku kapitałowego, fintech, nieruchomości komercyjnych, podatków. Nie ma takich zleceń, których się boimy lub są dla nas zbyt skomplikowane. Przekaż swoją sprawę w dobre ręce.