Konsultacja prawna online

Skorzystaj z konsutacji prawnej bez wychodzenia z domu!

Konsultacja prawna online

Podczas konsultacji nie będę cytował Ci przepisów – które możesz przeczytać sam. Zamiast tego wolę Ci przekazać z jakimi wyzwaniami zmierzysz się w praktyce.

Obszary, w których mogę Ci pomóc:

Prawno karne

(m. in. zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, wykroczenia drogowe, utrata prawa jazdy);


Prawo karne gospodarcze

(m. in. konsultacje w sprawach o przestępstwa gospodarcze i przestępstwa skarbowe, odpowiedzialność członków zarządu, doradztwo pokrzywdzonym w zakresie doboru strategii procesowej);

Prawo spółek

(m. in. odpowiedzialność cywilna członków zarządu, uprawnienia organów, kwestie majątkowe, podziały i przekształcenia, spory korporacyjne, likwidacja spółki);

Sprawy majątkowe i prawo spadkowe 

(m.in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, unieważnienie testamentu, zachowek);

Nieruchomości

(m. in. doradztwo w zakresie inwestycji budowlanych, możliwości realizacji inwestycji, procesu inwestycyjnego, uzyskania warunków zabudowy, analiza MPZP, analiza umów deweloperskich);

Prawo pracy

(m. in. doradztwo w zakresie wypowiadania lub rozwiązywania umów o pracę, ustalania warunków zatrudnienia, mobbingu w miejscu pracy, dyskryminacji, zakazu konkurencji w trakcie i po ustaniu stosunku pracy)

Kup konsultację prawną online!

Wybierz dla siebie dogodny termin i skonsultuj swoją sprawę bez wychodzenia z domu!

Jak to działa?

Wystarczy, że zastosujesz się do trzech prostych kroków!

Dostarczenie informacji

Po zakupieniu konsultacji, prześlij nam poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie informację dotyczące Twojej sprawy i wszystkie niezbędne dokumenty. Nasz prawnik zapozna się z nimi.

Konsultacja online

Po zapoznaniu się
z dokumentacją, połączymy się z Tobą we wcześniej wybranym przez Ciebie terminie. Podczas 45 minutowej rozmowy odpowie na wszystkie pytania i przedstawi korzystne dla Ciebie rozwiązania
.

Posumowanie

Tego samego dnia po zakończonej rozmowie, otrzymasz maila podsumowującego rozmowę. Dzięki czemu będziesz mógł wrócić do rozwiązań zaproponowanych podczas konsultacji i wybrać dla siebie odpowiednie!

FAQs

Ile trwa konsultacja online?

Czas trwania konsultacji to 45 minut.

Czy jest możliwość innej formy konsultacji prawnej online niż wideorozmowa?

Oczywiście! Jeżeli nie chcesz rozmawiać, możesz wysłać także szczegółowe pytania przez formularz kontaktowy na stronie szalaslegal.pl/kontakt – i cała konsultacja może przybrać formę pisemną/mailową.

Co zawiera taka konsultacja?

Pakiet „konsultacja prawna” składa się z:
-wstępnej analizy dokumentów przesłanych przez Klienta (przez formularz kontaktowy na stronie szalaslegal.pl/kontakt);
-45-minutowej wideorozmowy lub rozmowy telefonicznej
-maila podsumowującego ustalenia z rozmowy.

Czy po takiej konsultacji mogę rozpocząć dłuższą współpracę, zlecić prowadzenie sprawy?

Jeśli tylko wyrazisz taką chęć, to oczywiście zajmiemy się Twoją sprawą i efektywnie będziemy reprezentować Cię na sali rozpraw. Wykorzystamy całą naszą wiedzę oraz doświadczenie, żeby jak najkorzystniej dla Ciebie rozwiązać problem.

Pomagamy rozwiązać Twoje problemy

Współpracujemy z wiodącymi warszawskimi kancelariami prawnymi, w tym 
w obszarze rynku kapitałowego, fintech, nieruchomości komercyjnych, podatków. Nie ma takich zleceń, których się boimy lub są dla nas zbyt skomplikowane. Przekaż swoją sprawę w dobre ręce.